Заснована майже півстоліття тому іспанська компанія AL-GAR надає технологічні рішення для гофроіндустрії, мета яких – оптимізувати виробничий процес і скоротити споживання енергоресурсів.

Сьогодні AL-GAR – глобальне підприємство з командою професіоналів у галузі інженерної справи, електроніки, програмування. Компанія має репутацію фахівця в галузі оптимізації та модернізації процесів, поліпшення показників роботи техніки, збільшення терміну її експлуатації.

AL-GAR здійснює ретрофіт – модернізацію через додавання нових технологій до старих систем. Іспанські фахівці пропонують рішення, що допомагають почати виробництво нової продукції на наявному обладнанні, поліпшити якість, прискорити випуск або знизити витрати при виготовленні стандартного типу картону.

ПРОЕКТУВАННЯ І ВИРОБНИЦТВО

Компанія розробляє та виготовляє інноваційні продукти, що забезпечують більшу продуктивність, економію енергії та продовження терміну служби встановленого раніше обладнання.

СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ

Висока ефективність роботи виробничих ліній, економія сировини та енергоресурсів досягається завдяки спроектованим командою AL-GAR системам управління наявним технічним оснащенням.

МОДЕРНІЗАЦІЯ

Фахівці компанії проаналізують вже встановлене на підприємстві обладнання, запропонують варіанти з оновлення та автоматизації техніки, що втратила свої початкові характеристики в результаті зносу або старіння.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

AL-GAR обслуговує обладнання як власного виробництва, так і інших компаній, пропонує індивідуальні плани технічного сервісу механічних, електричних і пневматичних систем.

АПЛІКАТОР ГІДРОФОБНИХ ПОКРИТТІВ

Аплікатор призначений для нанесення гідрофобних покриттів на паперове полотно.

Установка дозволяє використовувати мінімальний обсяг продукту, гарантуючи ідеальне нанесення при будь-якій ширині паперу і швидкості лінії. Установка розроблена в двох виконаннях – для нанесення гарячого воску та холодного репеленту.

СЕКЦІЙНА ПІДІГРІВАЛЬНА ПЛИТА

Плита забезпечує прямий тепловий вплив на паперове полотно через подвійну циркуляцію пари, що дозволяє компенсувати втрату або брак нагрівання при проходженні мокрої частини гофроагрегата. Також вона виступає як паровий душ, сприяючи розкриттю пір паперу, роблячи його більш однорідним, сприйнятливим до нагрівання та абсорбції клею.

ЛІЧИЛЬНИК АРКУШІВ

Лічильник аркушів картону дозволяє автоматично підраховувати кількість аркушів у штабелі. Підрахунок здійснюється системою штучного зору, яка переміщається по вертикальній напрямній.

СИСТЕМА ТРАНСПОРТУВАННЯ ВІДХОДІВ

Система транспортування відходів, яка використовується на більшості заводів, створює численні проблеми та потенційні ризики.

Шум, створюваний турбінами, пил, технічне обслуговування, високі витрати на електроенергію та неефективність поточних транспортних систем спонукали AL-GAR виготовити нову альтернативу для комплексного управління обробкою на заводі.
Ця нова конструкція дозволяє значно зменшити всі ці незручності, а також зменшити споживання електроенергії на всіх об’єктах.

ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ

Наш багаторічний досвід роботи на ринку гофрованого картону дозволив нам розробити та виготовити всю систему руху картону на одному заводі повністю автоматизовано та ефективно, з повною адаптацією до клієнта та здатністю оптимізувати процес відповідно до вимог кожного виробництва.

Всі проекти виконуються на замовлення, під ключ і з урахуванням потреб кожного клієнта.

www.al-gar.com

Eксперт Форм

02660 вул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової) 19, офіс 1117/1
Київ, Україна
044 516 52 23
info@expertform.com.ua