Macarbox є світовим постачальником високотехнологічного обладнання для виготовлення та переробки в гофрокартонної промисловості.

Заснована 13 років тому в Більбао (Іспанія), Macarbox досягла рівня, та зайняла відповідну позицію разом з основними виробниками гофрообладнання . Доказ такого результату компанії Macarbox – це понад 100 встановлень по всьому світу, також вона вже працює з найбільшими міжнародними корпораціями.

За цей короткий час бренд став альтернативою на ринку гофрообладнання, пропонуючи високоефективні європейські рішення за дуже конкурентоспроможним ціновим рівнем. Амбіції та сильна сторона цього проекту в поєднанні з орієнтацією на високі технології та інновації, результатом яких є широкий асортимент продукції: флексографічні склеювальні машини, ротаційні висікальні машини, гофролінії, машини для лазерного різання та цифрові друкарські машини.

Лінії для виробництва гофрокартону Macarbox є відмінним комплексним рішенням для виробництва гофрокартону. Висока міцність і точність конструкції дозволяють працювати як з дуже великою, так і з дуже низькою щільністю паперу. Всі використані матеріали високої якості та європейського походження. Ми пропонуємо гнучке рішення, яке адаптується до вимог клієнтів.

Разом із повною гофромашиною ми пропонуємо окремі модулі, які легко інтегруються в будь-яку марку чи модель конкурента, оновлюючи та модернізуючи наявну гофромашину.

Повна лінія для виробництва гофрокартону із передовою технологією:

– Одинарний, подвійний і потрійний гофрокартон.
– Доступні різні робочі ширини від 1650 мм (65”) до 2800 мм (110”), залежно від потреб клієнта.
– Висока продуктивність і ефективність.
– Економія на експлуатаційних витратах.

www.macarbox.com

Eксперт Форм

02660 вул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової) 19, офіс 1117/1
Київ, Україна
044 516 52 23
info@expertform.com.ua