Місце розташування компанії BRICQ – м. Монброн, Франція

Рік заснування BRICQ – 1891. Виготовлення вовняного текстилю для домашнього взуття та постільних речей.

1910 – Початок діяльності BRICQ у важкій промисловості, у цей час у компанії з’являється промисловий текстильний підрозділ.

1936 – BRICQ почав випускати сукна для гофроагрегатів.

Продукция BRICQ многогранна – это компании по производству гофрокартона, пищевая промышленность, производители шин, цементная промышленность, алюминиевая промышленность.

Сьогодні BRICQ є одним із світових лідерів у своїй діяльності в різних галузях діяльності: важкий технічний текстиль, гофроіндустрія та інші сукна для промислового та військового застосування.

Продукція BRICQ представлена на території понад 70 країн на всіх континентах.

СТАБІЛЬНІСТЬ

Завдяки процедурі попереднього розтягування при високих температурах попереджається ефект витягування або скорочення полотна. В результаті полотна BRICQ зберігають свої розміри протягом усього терміну служби.

ЛЕГКЕ ПРОТЯГУВАННЯ

Покращений контакт верхнього та нижнього сукна з гофрокартоном дозволяє здійснити протягнення точно та легко. Цим досягається висока точність узгодження швидкостей сукна та картону.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Компанія BRICQ є єдиним у світі виробником усіх видів сукна, що застосовуються в гофроіндустрії – тканинних, голкопробивних і сітчастих, що дозволяє запропонувати замовникам саме те сукно, яке відповідає їх персональним потребам, не обмежуючись конкретним асортиментом.

ЗАХИСТ КРАЮ СУКНА

При виробництві сукна BRICQ використовується запатентована система захисту та обробки краю для досягнення довговічності сукна. Спеціальне покриття захищає сукна від стирання, високих температур, швидкого забруднення.

www.bricq.fr

Eксперт Форм

02660 вул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової) 19, офіс 1117/1
Київ, Україна
044 516 52 23
info@expertform.com.ua