У 2007 році, групою однодумців була створена компанія Експерт Форм. В основі створення компанії лежить великий досвід, і бажання розвивати напрямок – виготовлення та експлуатація різних типів штанцевих інструментів (штанцфом).

Після 2012 року в компанії було здійснено невеликі коригування спрямованості діяльності, і на перший план вийшла робота з розвитку напряму гофровиробництва та гофропереробки. У цей час компанія оформила офіційну співпрацю з виробником поліуретанових виробів Rodicut, Іспанія, та виробником ротаційних штанцформ TOOLS Corrugated, Іспанія, і через кілька років із виробником технічних тканин – Bricq, Франція.

На сьогоднішній день компанія Експерт Форм ставить для себе об’єктивну мету – досягнення найвищих результатів у галузі виготовлення та переробки гофрокартону. А на підтвердження цієї мети – співпраця з відомими виробниками галузі: AL-GAR, Macarbox, Tiruna, Іспанія. На самперед компаніі, які прагнуть розвитку технологій, застосовуючи власні розробки та ноу-хау, які потребує сьогоднішній ринок гофровиробників.

За основу розвитку та успіхів у подальшій роботі, компанія Експерт Форм суворо дотримується трьох основних принципів взаємодії з навколишнім світом:

ЯКІСТЬ
ІННОВАЦІЇ
СЕРВІС

Постійна та цілеспрямована робота на тренінгах, різних технічних семінарах, відточування знань та майстерності на реальних гофровиробництвах дає нам можливість для повної реалізації наших принципів для успішної роботи.

Eксперт Форм

02660 вул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової) 19, офіс 1117/1
Київ, Україна
044 516 52 23
info@expertform.com.ua