Компанія Tiruna, заснована в 1921 році в Іспанії, є одним з найбільших постачальників великих деталей для найрізноманітніших галузей промисловості. За останні 30 років Tiruna здобула популярність провідного виробника гофровалів, що поставляються більш ніж у 65 країнах світу. Компанія використовує свій досвід виробництва для розробки інноваційних систем і рішень для гофроіндустрії.

ВИРОБНИЦТВО ТА ВІДНОВЛЕННЯ ВАЛІВ

Вали Tiruna можуть бути відновлені кілька разів, оскільки вони зберігають свої механічні властивості протягом усього терміну служби. Всі вали перед відновленням ретельно перевіряються та аналізуються, в результаті чого замовнику надається звіт, в якому вказано список відновлювальних робіт, а також одержуваний профіль і коефіцієнт гофрування.

ІНДУКЦІЙНЕ ГАРТУВАННЯ

Великий досвід Tiruna, накопичений в галузі індукційного гарту деталей, дозволяє отримувати однорідну поверхню високої твердості на велику глибину.

ВАЛИ З ПЕРИФЕРІЙНИМ НАГРІВАННЯМ

Tiruna виробляє вали з традиційним та периферійним типом нагрівання. При периферійному нагріванні пара циркулює поблизу поверхні вала по системі поздовжніх отворів. Ця технологія забезпечує більш ефективну передачу тепла полотну паперу і зниження енерговитрат.

УНІКАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО

Для виробництва валів Tiruna використовує сировину від провідних сталеливарних заводів Європи.

Різні види термообробки, спеціалізоване зварювання та високоточна механообробка дозволяють отримати заготовки найкращої якості перед фінальним етапом виробництва валів.

НАНЕСЕННЯ ПОКРИТТЯ

Гофровали Tiruna покриваються спеціальним хромом (NuChrome) або карбідом вольфраму, який наноситься методом високошвидкісного газополум’яного напилення (HVOF) на власних виробничих майданчиках з використанням нового обладнання за сучасними технологіями.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Усі вали, вироблені або повторно перешліфовані в Tiruna, проходять багаторазові перевірки якості. Суворі перевірки проводяться по всіх лінійних розмірах, бомбіруванню та геометрії профілю, як до, так і після нанесення фінішного покриття.

СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ ТА ЗМАЩЕННЯ ГОФРОВАЛІВ

Система спеціальних форсунок розпорошує мастило на вільну від паперу поверхню гофровалів. Це дозволяє уникнути можливого пошкодження поверхні при контакті «метал-метал» і запобігає налипанню клею до валів.

ВИСОКОТЕМПЕРАТУРНЕ МАСТИЛО FG-938

У співпраці з провідними хімічними підприємствами Європи Tiruna виробляє спеціальне високотемпературне мастило для підшипників під власною торговою маркою.

Використання мастила дозволяє досягти максимального терміну служби підшипників, запобігаючи тертю і зносу.

www.tiruna.com

Eксперт Форм

02660 вул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової) 19, офіс 1117/1
Київ, Україна
044 516 52 23
info@expertform.com.ua