Penta Box SRL

Компанія Penta Box була заснована у 2012 році з чіткою метою – надати найширший асортимент рішень для виробництва ротаційних штампів.

Головний офіс Penta Box розташований в м. Брашов, Румунія, виробничі площі розташовані в м. Арад, Румунія, а італійська філія, де знаходиться комерційний відділ та склад для італійських клієнтів, знаходиться недалеко від м. Болонья, що на півночі Італії.

Італійська філія складається з 10 осіб, які працюють у сфері продажу, адміністрування та управління, а на заводі в м. Арад працює понад 140 співробітників.

Завод в м. Арад є найбільш спеціалізованим заводом для цього ринку, і понад 3 преси працюють протягом 3 змін. Сьогодні Penta Box пропонує свої продукти більш ніж 100 клієнтам, у більш ніж 30 країнах по всьому світу, від Південної Америки до Австралії, від Південної Африки до Кореї, крім того, Penta Box є лідером по всій Європі.

Penta Box пропонує найбільш повний спектр рішень на ринку ротаційних штампів – його букові напівмуфти та ріжучі лінійки є постійно надійним партнером для виробників штампів по всьому світу.

www.pentabox.eu

СКАЧАТИ КАТАЛОГ

Натисніть на посилання, щоб завантажити каталог у форматі PDF

Penta Box

 

Eксперт Форм

02660 вул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової) 19, офіс 1117/1
Київ, Україна
044 516 52 23
info@expertform.com.ua